Obsadzono role muzyków Aerosmith w filmie o Lynyrd Skynyrd » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Obsadzono role muzyków Aerosmith w filmie o Lynyrd Skynyrd

Obsadzono role muzyków Aerosmith w filmie o Lynyrd Skynyrd

Wiemy, kto zagra członków zespołu Aerosmith w biografii Lynyrd Skynyrd. Dzieło nosi tytuł „Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash”.

Wiemy, kto zagra członków zespołu Aerosmith w biografii Lynyrd Skynyrd. Dzieło nosi tytuł „Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash”.

Neill Byrnes i Anthony Rocco Bovo zagrają muzyków Aerosmith odpowiednio wokalistę Stevena Tylera i gitarzystę Joe Perry’ego. Zdjęcia do obrazu rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 1 maja, w Los Angeles.

Dzieło koncentrować będzie się na perkusiście Lynyrd Skynyrd, Artimusie Pyle’u i jego wspomnieniach z tragicznego wypadku.

20 października 1977 w katastrofie lotniczej zginęli wokalista Ronnie van Zant , gitarzysta Steve Gaines i wokalistka Cassie Gaines , a pozostali członkowie zespołu odnieśli poważne obrażenia. Grupa wznowiła działalność w zmienionym składzie w 1987.

Muzycy Aerosmith mieli lecieć tym samym samolotem, ale uznali, że nie jest on bezpieczny. Ian Shultis gra Pyle’a , Taylor Clift wciela się w Van Zanta , Samuel Kay Forrest w Gainesa , Rich Dally III w Allena Collinsa , Hudson Long w klawiszowca Billy’ego Powella a Nick Cairo Chandler w basistę Leona Wilkesona . Ponadto Keith Sutliff sportretuje kontrolera lotu. Jared Cohn staje za kamerą i kręcić będzie na podstawie scenariusza napisanego z Brianem Pererą .

Lynyrd Skynyrd to amerykański zespół southern-rockowy, który działalność rozpoczął w latach 60. Największe sukcesy kapeli przypadły na kolejną dekadę, kiedy nagrali przeboje „Sweet Home Alabama” i „Free Bird”.

megafon.pl