Paul Weller i Noel Gallagher dla Jamesa Bonda » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Paul Weller i Noel Gallagher dla Jamesa Bonda

Paul Weller i Noel Gallagher dla Jamesa Bonda

Paul Weller wyjawił, że razem z Noelem Gallagherem, byłym liderem Oasis, stworzył już połowę potencjalnej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Paul Weller wyjawił, że razem z Noelem Gallagherem, byłym liderem Oasis, stworzył już połowę potencjalnej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Producenci filmów o 007 ostatnio celują jednak raczej w młodszych artystów. Do ostatniego filmu „Spectre” piosenkę zaśpiewał Sam Smith, a wcześniej – do „Skyfall” – Adele.

Paul Weller zdobył rozgłos i uznanie stojąc na czele formacji The Jam założonej w 1972 roku. Weller zwany też The Modfather, uznawany jest za głównego przedstawiciela nurtu mod revival. 12 maja ukaże się jego najnowszy album, „A Kind Revolution”.

Nie wiadomo jeszcze na 100 procent, czy Daniel Craig wróci do roli Jamesa Bonda, trwają spekulacje na temat potencjalnych następców. Wśród kandydatów wymieniani są James Norton, Idris Elba, Jamie Bell, Aidan Turner, Damian Lewis, Jack Huston, Luke Evans, Henry Cavill, Tom Hardy, a nawet Gillian Anderson.

Prawdopodobnie reżyserem będzie Paul McGuigan („Sherlock”).

wiadomo jednak na pewno, że nad scenariuszem 25. filmu o szpiegu Jej Królewskiej Mości pracują Neal Purvis i Robert Wade , którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od filmu „Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem.

megafon.pl