Shakira rzuca do kosza w obcasach i skacze ze spadochronem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shakira rzuca do kosza w obcasach i skacze ze spadochronem

Shakira rzuca do kosza w obcasach i skacze ze spadochronem

Jak zwykle piękna i uwodzicielska Shakira zaprezentowała teledysk do najnowszego singla „Me Enamoré”.

Jak zwykle piękna i uwodzicielska Shakira zaprezentowała teledysk do najnowszego singla „Me Enamoré”.

Piosenka promuje nadchodzący longplay Kolumbijki „El Doroado”. Jedenasta płyta ukaże się 26 maja . Album wypełnią głównie hiszpańskojęzyczne utwory, ale nie zabraknie na nim także 3 piosenek śpiewanych po angielsku.

W klipie do „Me Enamoré” widzimy przede wszystkim Shakirę. W lesie, w pokoju, w którym panuje bałagan, skaczącą ze spadochronem czy rzucającą piłkę do kosza w butach na obcasach.

Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów „Whenever, Wherever”, „Hips Don’t Lie”, „Beautiful Liar” i „Waka Waka (This Time For Africa)” oraz „Loca”. Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel „Try Everything” nagrany do animacji „Zwierzogród”, w którym użyczyła głosu gazeli. Niedawno zaśpiewał gościnnie w piosence „Deja Vu” Prince’a Royce’a, a także współpracowała z Malumą i Black M.

Ostatnim albumem wokalistki jest wydana 3 lata temu „Shakira” z hitami „Empire” oraz „Can’t Remember to Forget You (featuring Rihanna)”. Shakira ma na koncie ponad 70 milionów sprzedanych albumów.

megafon.pl