Bonnie Tyler zaśpiewała "Total Eclipse of the Heart" podczas zaćmienia Słońca » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Bonnie Tyler zaśpiewała „Total Eclipse of the Heart” podczas zaćmienia Słońca

Bonnie Tyler zaśpiewała „Total Eclipse of the Heart” podczas zaćmienia Słońca

Wokalistka wykonała swój przebój z 1983 roku w trakcie rejsu „Oasis Of The Seas” po Karaibach. Zobaczcie nagranie z tego wydarzenia.

Wokalistka wykonała swój przebój z 1983 roku w trakcie rejsu „Oasis Of The Seas” po Karaibach. Zobaczcie nagranie z tego wydarzenia.

Zjawisko astronomiczne niewidziane w Stanach Zjednoczonych od 1918 roku było nie lada wydarzeniem dla Amerykanów. Z teju okazji walijska artystka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Hit sprzed ponad trzydziestu lat wybrzmiał dokładnie w momencie całkowitego zaćmienia Słońca.

Bonnie Tyler przyznała, że na potrzeby wydarzenia musiała skrócić swój występ. Utwór z zaćmieniem w tytule oryginalnie trwa aż osiem minut – zjawisko zaś występowało dokładnie przez dwie minuty i czterdzieści sekund.

Jak to wyglądało?

Autorem utworu jest amerykański kompozytor, Jim Steinman . Artysta przyznał, że w trakcie prac nad piosenką myślał o potężnym głosie Bonnie Tyler, którego ukoronowaniem byłby właśnie ten kawałek.

Przypomnijcie sobie, jak brzmiał oryginał utworu „Total Eclipse of the Heart” , którego tytuł po polsku oznacza „całkowite zaćmienie serca”.