Wszystkie hity wakacji z lat 1958-2017 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wszystkie hity wakacji z lat 1958-2017

Wszystkie hity wakacji z lat 1958-2017

„Despacito” to nie wszystko! Sprawdźcie, jakie piosenki były letnimi przebojami w przeszłości.

„Despacito” to nie wszystko! Sprawdźcie, jakie piosenki były letnimi przebojami w przeszłości.

Jak to jest, że każdego roku potrafimy wymienić przynajmniej jeden przebój , który nieodzownie kojarzy nam się z minionym latem? Chyba po prostu lubimy, gdy muzyka przywołuje w nas jakieś wspomnienia.

Nie zawsze jednak czujemy się tak błogo w momencie gdy przez dwa miesiące lata z głośników przy plaży, w górach, sklepie spożywczym słychać wciąż tylko jeden utwór. To właśnie jest hit wakacji . Przebój, którego nie możesz odkleić od swojej głowy, nawet gdybyś naprawdę mocno chciał.

O gustach się nie dyskutuje – są hity wakacji przyjemniejsze i takie, które wywołują w Tobie obrzydzenie. Każdy ma inne preferencje. Jednak nie ma co zaprzeczać, zjawisko letniego szlagieru istnieje i nie ma się jak przed tym obronić (w grę wchodzi tylko pancerna szafa, w której przecież się nie opalisz).

Jesteście ciekawi, które piosenki były najpopularniejsze w letnich miesiącach przez ostatnie dekady? Mamy dla Was zbiór hitów wakacji od 1958 roku do 2017 !

Dowodem na to, że dźwięki mają ogromne znaczenie w naszych wspomnieniach, są reakcje na film z odgłosami charakterystycznymi dla lat 90.