"Dziwny jest ten świat" w spontanicznym wykonaniu Michała Szpaka » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Dziwny jest ten świat” w spontanicznym wykonaniu Michała Szpaka

„Dziwny jest ten świat” w spontanicznym wykonaniu Michała Szpaka

Wokalista postanowił spontanicznie wskoczyć na scenę i wykonać utwór Czesława Niemena z uczestniczką programu. Jak mu poszło?

Wokalista postanowił spontanicznie wskoczyć na scenę i wykonać utwór Czesława Niemena z uczestniczką programu. Jak mu poszło?

Z muzyką jest tak, że najmniej się tego spodziewamy, słysząc jakiś utwór przestajemy nad sobą panować. Czujemy wręcz przymus zatańczenia czy też wyśpiewania tego kawałka do symbolicznego „mikrofonu” ze szczotki do włosów.

Utwór „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena należy do jednego z najbardziej emocjonalnych utworów w polskiej muzyce. Zapada w pamięć poruszającym tekstem oraz wzniosłym wykonaniem w oryginale. Nic więc dziwnego, że Michał Szpak zasiadający w jury programu muzycznego, nie był w stanie wysiedzieć na miejscu słysząc tę piosenkę.

Artysta zaproponował, że wystąpi razem z uczestniczką, która dopiero co zaprezentowała ten utwór przed publicznością. Posłuchajcie, jak wypadli razem na scenie.

Jeżeli kochacie utwór Czesława Niemena tak jak redakcja Radia Złote Przeboje, zachęcamy Was do sprawdzenia swojej wiedzy na jego temat w