Pasażer utknął na lotnisku i nagrał klip do hitu Celine Dion » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pasażer utknął na lotnisku i nagrał klip do hitu Celine Dion

Pasażer utknął na lotnisku i nagrał klip do hitu Celine Dion

Utwór „All By Myself” zyskał nowy „teledysk” dzięki mężczyźnie, który poczuł się samotny na pustym lotnisku. Zobaczcie zabawne wideo!

Utwór „All By Myself” zyskał nowy „teledysk” dzięki mężczyźnie, który poczuł się samotny na pustym lotnisku. Zobaczcie zabawne wideo!

Zdarzają się w życiu sytuacje, w których wydaje nam się, że bieżące wydarzenia mogłyby być fabułą filmu. Czasami też, idąc ulicą wyobrażamy sobie, że jesteśmy bohaterami teledysku.

Richard Dunn – autor poniższego wideo – zainspirował się wydarzeniem, które najwyraźniej mocno nim wstrząsnęło. Pewnego razu przyszło mu spędzić dobrych parę godzin na niemałym lotnisku w Las Vegas. Samotność doskwierała mu tak mocno, że do głowy przybyła mu, jak na zawołanie, piosenka Celine Dion o wdzięcznym tytule „All By Myself” .

Nie zastanawiając się długo, mężczyzna postanowił nagrać wideo, w którym porusza ustami do tego przeboju. Czy mógłby to być nowy teledysk do tego kawałka?

Zobaczcie wideo, w którym rozpaczliwa samotność odgrywa tu kluczową rolę.

Myślicie, że nagranie nie jest autentyczne i ten śmieszek nie mógł być sam, skoro ktoś trzymał mu kamerę? Richard Dunn twierdzi, że za statyw posłużyła mu linijka przyklejona do bagażu za pomocą taśmy klejącej…

Co więcej, na wideo odpowiedziała mu sama piosenkarka ! Celine Dion nagrała swoją wypowiedź, w której dziękuje mu za „poruszający film” i zaprasza go na swój koncert, gdy tylko następnym razem utknie na lotnisku.

Jak się chce, to można! 🙂