Strona Główna > Pytanie za milion. Czy wygralibyście „Milionerów”?

Pytanie za milion. Czy wygralibyście „Milionerów”?

W odcinku, który wyemitowano 16 października 2017 uczestnik miał okazję zdobyć milion złotych! Sprawdźcie, jak mu poszło!

W odcinku, który wyemitowano 16 października 2017 uczestnik miał okazję zdobyć milion złotych! Sprawdźcie, jak mu poszło!

Remigiusz Skubisz, pracownik działu IT, szedł przez program „Milionerzy” jak burza. Znając odpowiedź na pytanie za 500 tysięcy złotych, miał na koncie jeszcze jedno koło ratunkowe – pytanie do publiczności.

Wydawać się mogło, że niewiele stoi na przeszkodzie, by uczestnik stał się drugą osobą w historii polskiej edycji teleturnieju, która zdobędzie główną nagrodę…

Jak brzmiało pytanie za milion złotych?

Remigiusz przyznał, że nigdy wcześniej nie spotkał się z takim stwierdzeniem. Próbował dojść po nitce do kłębka przypominając sobie fakty o słynnym filozofie. Uczestnik zdecydował się na wykorzystanie ostatniego koła ratunkowego. Niestety, wyniki ankiety nie były jednoznaczne – 34% osób zagłosowało na odpowiedź „a”, a kolejne 34% na odpowiedź „c”…

Skubisz zdradził, że najchętniej zaznaczyłby odpowiedź „rozum”. Postanowił jednak przerwać rozgrywkę, tym samym zachowując 500 tysięcy złotych .

Poprawną odpowiedzią na to pytanie była „d”, czyli „czas”.

Wygralibyście milion? 🙂