Wpadki na planie filmu "Pretty Woman" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wpadki na planie filmu „Pretty Woman”

Wpadki na planie filmu „Pretty Woman”

Ciężko uwierzyć, że kultowa komedia romantyczna ma już. 27 lat. Zobaczcie, jak wyglądała praca za kulisami „Pretty Woman”!

Ciężko uwierzyć, że kultowa komedia romantyczna ma już. 27 lat. Zobaczcie, jak wyglądała praca za kulisami „Pretty Woman”!

Film miał premierę w 1990 roku – ciężko w to uwierzyć patrząc na to, jak dziś wygląda aktorka grająca w nim główną rolę – Julia Roberts . Artystka skończyła w tym roku 50 lat, jednak jej uroda jest chyba tak samo ponadczasowa, jak sam film w reżyserii Garry’ego Marshalla !

AFP / EAST NEWS

Wiemy, że to trudne, ale wróćmy jednak do samego filmu 🙂 U boku Julii Roberts grającej prostytutkę wystąpił Richard Gere , który w filmie wcielił się w rolę majętnego biznesmena. Nietrudno się domyślić, że ta z pozoru niepasująca do siebie para, z dnia na dzień staje się sobie coraz bliższa.

Warto wspomnieć, że Julia Roberts w 1990 roku otrzymała statuetkę Oscara właśnie za rolę Vivian. Nie wszystko było jednak takie idealne i na planie filmu nie zabrakło zabawnych sytuacji czy wpadek związanych ze scenografią.

Zajrzyjcie za kulisy „Pretty Woman” !

Jak wspominacie film „Pretty Woman”?