"Rasputin" Boney M zagrany na organach z 1905 roku! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Rasputin” Boney M zagrany na organach z 1905 roku!

„Rasputin” Boney M zagrany na organach z 1905 roku!

Początek XX wieku mógłby z powodzeniem być już erą disco. Posłuchajcie przeboju „Rasputin” zagranego na naprawdę starym instrumencie!

Początek XX wieku mógłby z powodzeniem być już erą disco. Posłuchajcie przeboju „Rasputin” zagranego na naprawdę starym instrumencie!

Hit z 1978 roku święcił triumfy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, a nawet Australii. W samym Związku Radzieckim, skąd pochodził tytułowy bohater utworu, „Rasputin” cieszył się ogromną popularnością, jednak kawałek ten nie został wytłoczony wraz z innymi utworami Boney M na krążku „Nightflight to Venus”. Oficjalnie miał po prostu nie istnieć.

Kapela w 1979 roku przyjechała do Sopotu w ramach występu na festiwalu Interwizja. Grupa zagrała m.in. także ten przebój – z tego powodu transmisja telewizyjna z koncertu odbyła się dzień później – wszystko z powodu przykazu wycięcia tego utworu. Piosenka uznawana była za godzącą w ZSRR.

Dziś już nikt nikomu niczego nie zabroni w tym temacie, nic nie stało więc na przeszkodzie, by stworzyć wyjątkowy cover tego kawałka… Posłuchajcie wersji hitu Boney M zagranego na organach mechanicznych!

Dla fanów instrumentów klawiszowych mamy utwór zagrany na

Podobało Wam się? 🙂