Christina Aguilera zaśpiewała swoje hity w samochodzie [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Christina Aguilera zaśpiewała swoje hity w samochodzie [WIDEO]

Christina Aguilera zaśpiewała swoje hity w samochodzie [WIDEO]

Amerykańska wokalistka była gościem programu „Carpool Karaoke”. Posłuchajcie największych hitów Christiny Aguilery w samochodowej wersji!

Amerykańska wokalistka była gościem programu „Carpool Karaoke”. Posłuchajcie największych hitów Christiny Aguilery w samochodowej wersji!

Kto z nas nie wykorzystuje czasem auta do tego, by choć przez 10 minut poczuć się jak gwiazda rocka? 😉 Nieraz stojąc w korkach udaje nam się dostrzec osoby zapominające o tym, że nie mają zaciemnionych szyb w aucie, a w środku zachowują się tak, jakby grały właśnie koncert życia!

Absolutnie nie potępiamy takiego zachowania, a wręcz zachęcamy do tego, by każdą wolną chwilę poświęcać na rozwój w kwestii muzycznej. Pod warunkiem, że zachowamy bezpieczeństwo na drodze – to przecież najważniejsze!

Ale wróćmy do rozrywki… James Corden to gospodarz jednego z najpopularniejszych wieczornych programów w Stanach Zjednoczonych – „The Late Late Show with James Corden”. Stałym punktem jego audycji są nagrania z samochodu, w którym śpiewa karaoke wraz z największymi gwiazdami światowej estrady.

Tym razem padło na Christinę Aguilerę. W poniższym wideo zobaczycie gwiazdę pop wykonującą swoje największe przeboje, a także dającą Cordenowi lekcję śpiewu!

Który hit Christiny Aguilery lubicie najbardziej?