Lady Pank zapowiadają remake swojego debiutanckiego albumu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lady Pank zapowiadają remake swojego debiutanckiego albumu

Lady Pank zapowiadają remake swojego debiutanckiego albumu

Z okazji 35-lecia wydania debiutanckiego albumu Lady Pank, zespół postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i wydać go w specjalnej wersji.

Z okazji 35-lecia wydania debiutanckiego albumu Lady Pank, zespół postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i wydać go w specjalnej wersji.

Debiutancki album zespołu zatytułowany po prostu „Lady Pank” został wydany 20 czerwca 1983 roku. Jest to zdecydowanie jeden z klasyków, których wstyd nie znać! Z tego albumu pochodzą między innymi przeboje takie jak: „Mniej niż zero„, „Kryzysowa Narzeczona” czy „Zamki na piasku„.

Po 35 latach zespół postanowił odświeżyć swoją pierwszą płytę i wydać ją w innej niż dotychczas wersji. Muzycy zdecydowali się nagrać całość jeszcze raz i do tego projektu zaprosili wielu ciekawych gości.

Premiera remake'u debiutanckiego albumu „LP1” odbędzie się już za niespełna miesiąc 15 czerwca 2018 roku. Na krążku oprócz oryginalnych kompozycji znajdą się również 3 bonusy, które ukazały się jeszcze przed premierą pierwszej płyty zespołu, jednak ostatecznie niezostały wtedy wydane. Mowa oczywiście o tych hitach: „Tańcz głupia tańcz„, „Mała Lady Pank” oraz „Minus 10 w Rio„.

Na płycie usłyszymy wielu ciekawych gości między innymiPiotra Roguckiego, Katarzynę Nosowską, Tomka Organka, Artura Rojkaczy Grzegorza Markowskiego.

Tak prezentuje się tracklista „LP1„:

Którą piosenkę z tej płyty lubicie najbardziej?