Starsze panie z Cieszanowa nagrały teledysk dla The Rolling Stones » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Starsze panie z Cieszanowa nagrały teledysk dla The Rolling Stones

Starsze panie z Cieszanowa nagrały teledysk dla The Rolling Stones

Gospodynie w okolicach 70-tki postanowiły pokazać, że mają w sobie rock’n’rolla! Zobaczcie zapowiedź ich klipu do „Satisfaction”.

Gospodynie w okolicach 70-tki postanowiły pokazać, że mają w sobie rock’n’rolla! Zobaczcie zapowiedź ich klipu do „Satisfaction”.

Niezapominajki – tak nazywa się zespół, w którego skład wchodzą Maria, Janina, Aniela, Józia i Grażyna. Panie są prawdziwymi gwiazdami swojego miasta – żadne urodziny Cieszanowa czy inne podniosłe wydarzenia nie odbędą się bez ich udziału!

Kiedy gospodynie usłyszały, że 8 lipca 2018 na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi legenda – The Rolling Stones – postanowiły oddać hołd starszym kolegom. Najpierw postawiły na pierogi – nalepiły ich cały gar i mają zamiar zawieść je do stolicy. Potem wpadły na pomysł nagrania coveru jednego z największych hitów Rolling Stonesów „Satisfaction”.

Nad stworzeniem klipu do tego kawałka przez trzy dni pracowało około 300 osób. Motocykle, ramoneski, rogi na kaskach i wiele więcej znajdziecie w zapowiedzi teledysku, której premiera odbyła się 2 lipca 2018 na cieszanowskim rynku…

A oto próbka talentu gospodyń na żywo!

Panie marzą o tym, by ich idole zagrali koncert w Cieszanowie. W tym celu napisały otwarty list do członków kapeli.

The Rolling Stones skuszą się na pierogi i przyjazd do Cieszanowa? 🙂