Scorpions w Łodzi - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Scorpions w Łodzi – bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]

Scorpions w Łodzi – bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]

Grupia Scorpions zagra koncert 29 lipca 2018 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Oto niezbędne informacje dotyczące występu!

Grupia Scorpions zagra koncert 29 lipca 2018 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Oto niezbędne informacje dotyczące występu!

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy o wcześniejsze przybycie do hali Atlas Arena. Prosimy zaplanować przyjście w momencie otwarcia bram Atlas Areny.

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Parking przed halą jest w stanie pomieścić około 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przed aquaparkiem FALA, wzdłuż al. Unii Lubelskiej (od stadionu do ul. Srebżyńskiej do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe dla autokarów na al. Unii Lubelskiej (od dworca PKP Łódż-Kaliska do ul. Konstantynowskiej).

Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską.

Autobusy: 6, 52, 86, 88A, 93, 97A, 97B, 99, N2

Tramwaje: 8, 10B, 10A, 12A, 12B, 14, 15

Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 12:00. Ponadto bilety do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U.

Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty zostaną zlokalizowane przy wejściach na halę.

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu. Palarnia zostanie zlokalizowana przy wejściach 7 oraz 8 (za sceną). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, świecących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali Atlas Arena można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki. Podczas koncertu zabrania się używania lamp błyskowych oraz flashy.

Podczas trwania koncertu Scorpions w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt zostanie zlokalizowany na parterze pomiędzy sektorami U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (na dworku PKP Łódź-Kaliska), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5 i ul. Bratysławska 6A) oraz Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49).

W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna – 2 zł za osobę. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.

Podczas koncertu Scorpions będą dostępne gadżety oraz płyty. Jedyną możliwością płatności będzie gotówka. Punkty sprzedażowe zostaną zlokalizowane w szatni, w pobliżu wejścia numer 25.

Do zobaczenia! 🙂