Strona Główna > Katarzyna Nosowska w nowym klipie Pauliny Przybysz

Katarzyna Nosowska w nowym klipie Pauliny Przybysz

W sieci pojawił się teledysk do piosenki „Papadamy” Pauliny Przybysz z gościnnym udziałem Kasi Nosowskiej. Zobaczcie wideo.

W sieci pojawił się teledysk do piosenki „Papadamy” Pauliny Przybysz z gościnnym udziałem Kasi Nosowskiej. Zobaczcie wideo.

Paulina Przybysz „Papadamy” nagrała we współpracy z Kasią Nosowską. Utwór jest czwartym singlem promującym wydany w 2017 roku albumChodź tu”. Możecie już zobaczyć teledysk, który przedstawia „życie w trasie” oraz fragmenty koncertów.

W roku 2018artystka rzuciła się w wir pracy i nie przestaje występować! Mogliśmy ją zobaczyć między innymi u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas serii koncertów „Zalewski śpiewa Niemena”, gdzie wraz ze swoją siostrą Natalią występowała w chórkach.

Już niebawem, bo 9 września 2018 w Toruniu rozpocznie się bardzo wyjątkowa trasa koncertowaWomen's voice”, podczas której oprócz Pauliny i Natalii Przybysz wystąpią, Kayah, Brodka, Nosowska, Daria Zawiałow, Mery Spolsky i Ania Rusowicz.

Paulina Przybysz prawie dwie dekady zachwycała głosem w takichzespołach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee.