Strona Główna > Reni Jusis prezentuje nowy teledysk do singla „Ćma”

Reni Jusis prezentuje nowy teledysk do singla „Ćma”

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Reni Jusis. Do sieci trafił właśnie teledysk do drugiego singla, który promuje nowe wydawnictwo.

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Reni Jusis. Do sieci trafił właśnie teledysk do drugiego singla, który promuje nowe wydawnictwo.

ĆMA” to najnowszy singiel zapowiadającynowy album Reni Jusispod tym samym tytułem, który na półki sklepowe trafi już 21 września.Za teledysk odpowiedzialni są Michał Przytuła (reżyseria) i Aleksandra Przytuła (zdjęcia). Wklipieartystka wciela ćmę, która wraz z innymi osobliwymi mieszkańcami opuszczonego domu nawiedza pod osłoną nocy centrum Warszawy, zwiedziona blaskiem świateł, witryn i neonów. Na uwagę w klipie zasługuje dyskotekowy kostium Reni, który został zaprojektowany specjalnie do teledysku przez duet Paprocki & Brzozowski. Tytułowa disco „Ćma” będzie również motywem przewodnim jesiennej trasy koncertowej promującej najnowszy album.

Producentem utworu jest ponownie Stendek, któremu po raz kolejny udało się połączyć parkietowy puls i popową przebojowość z wyrafinowaną warstwą kompozycyjną. Singlowi towarzyszą aż cztery bonusowe wersje utworu! Oryginał na warsztat wzięło czterech różnych muzyków, djów i producentów muzycznych. Każdy z nich postanowił przefiltrować oryginalną wersję „Ćmy” przez perspektywę własnej twórczości i dodać do niej coś od siebie. I w taki oto sposób powstał remix GROMIEEGO, ATARI WU, czyli Michała Wasilewskiego z Xxanaxx, REMKA ZAWADZKIEGO oraz THE WISHES. Remixy ukażą się również na wersji fizycznej albumu.

Pierwszym singlem zwiastującym nadejście nowej płyty Reni Jusis był utwór

Daty najbliższych koncertów:

5.10 Radio Lublin
7.10 Kraków / ZetPeTe
12.10 Koszalin / CK 105
19.10 Warszawa / Jasna 1
16.11 Poznań / Blue Note
24.11 Gdańsk / Żak

Ostatni album Jusis „Bang!” ukazał się 15 kwietnia 2016 roku.

Jak Wam się podoba Reni w takiej odsłonie?