Strona Główna > Eros Ramazzotti zagra Warszawie! Znamy szczegóły koncertu

Eros Ramazzotti zagra Warszawie! Znamy szczegóły koncertu

Artysta odwiedzi Polskę w ramach swojej światowej trasy koncertowej. Będziecie mogli go zobaczyć 20 października 2019 roku w Hali Torwar, w Warszawie

Artysta odwiedzi Polskę w ramach swojej światowej trasy koncertowej. Będziecie mogli go zobaczyć 20 października 2019 roku w Hali Torwar, w Warszawie

Eros Ramazzotti– wielki artysta, jeden z najpopularniejszych włoskich wokalistów wystąpi wkrótce na jedynym koncercie w Polsce! Gwiazdę będzie można zobaczyć nażywo 20 października 2019 rokuw Hali Torwar, w Warszawie. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie będzie częścią światowej trasy koncertowej.

Artysta jest obecny na scenie muzycznej już od lat 80. i cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów na wszystkich kontynentach. W ciągu ponad30-letniej karieryartystycznej Ramazzotti wydał18 albumów studyjnychi sprzedał na całym świecie ponad40 milionów płyt. Do najbardziej znanych jego krążków należą m.in. „Tutte storie” oraz wysoko notowane „Eros” i „Dove c'e musica”. Wylansował wiele międzynarodowych przebojów, tj. „Parla con me”, „Più bella cosa”, „Un'emozione per sempre” i słynny duet zTiną Turner„Cose della vita”.

Muzyk miał przyjemność występować z takimi gwiazdami jakJoe Cocker, czy tenorLuciano Pavarotti. W lipcu 2018 roku podczas koncertu na Malcie, Ramazzotti wystąpił gościnnie z najlepszym tenorem lirycznym świata -Josephem Calleją- z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej tenora. Eros pojawiał się również na wielu międzynarodowych festiwalach, na których wystąpił na jednej scenie z takimi sławami jak Rod StewartczyElton John.

Koncert w Warszawie niewątpliwie będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośnikówErosa Ramazzottiego,muzyki włoskiej oraz pop. Jako dojrzały muzyk i gwiazda wielkiego formatu artysta zaprezentuje w stolicy najbardziej znane utwory swojej twórczości z ostatnich 3 dekad!

Bilety będą dostępne w sprzedaży już od czwartku 13 września 2018 roku, od godz. 10.00.Będzie mozna je nabyćza pośrednictwem stron: