Strona Główna > „Rocketman” – zobacz pierwszy zwiastun filmu o Eltonie Johnie

„Rocketman” – zobacz pierwszy zwiastun filmu o Eltonie Johnie

„Rocketman”, czyli film biograficzny o Eltonie Johnie wejdzie na ekrany kin 17 maja 2019 roku.

„Rocketman”, czyli film biograficzny o Eltonie Johnie wejdzie na ekrany kin 17 maja 2019 roku.

Film wyreżyserował Dexter Fletcher, a główną rolę, czyli młodego Eltona Johna zagrał brytyjski aktor Taron Egerton. W jednym z ostatnich wywiadów aktor zdradził, że to nie będzie typowy film biograficzny, a bardziej „musicalowa fantazja”. Zobaczcie pierwszy zwiastun i sami oceńcie, czy warto czekać.

Tytuł filmu zainspirowany został jednym z największych hitów Eltona Johna. Zobaczymy w nim losy muzyka od czasów jego nauki w Royal Academy, przez problemy z uzależnieniami, aż do momentu, gdy stał się wielką gwiazdą. Dla twórców filmu bardzo ważne było pokazanie współpracy muzyka z autorem tekstów Berniem Taupinem.

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktora Toma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego

Taron Egerton pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina? 🙂