Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Aladyn" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zobacz pierwszy zwiastun filmu „Aladyn”

Zobacz pierwszy zwiastun filmu „Aladyn”

Studio Disney udostępniło oficjalny zwiastun remake’u z 1992 roku.

Studio Disney udostępniło oficjalny zwiastun remake’u z 1992 roku.

Kultowa animacja z lat 90. doczeka się kinowej wersji. W sieci pojawił się właśnie pierwszy przedsmak tego, co zobaczymy na wielkim ekranie. Film wyreżyseruje Guy Ritchie na podstawie scenariusza napisanego przez Johna Augusta. Premiera zapowiedziana jest na 24 maja 2019 roku. Zobaczcie zwiastun.

Fabuły filmu nie trzeba nikomu przedstawiać. Akcja rozgrywa się w magicznym mieście Agrabahu. Ubogi chłopiec zakochuje się w pięknej księżniczce Dżasminie. Uwalnia ją z rąk złego czarownika Dżafara. Później znajduje starą lampę i wywołuje mieszkającego w niej Dżina, który spełnia jego trzy życzenia. Wysyła go również w niesamowitą, pełną przygód podróż.

Polska premiera filmu animowanego „Aladyn” odbyła się 24 grudnia 1993 roku. Wyreżyserował go Ron Clements i John Musker. Animacja zdobyła aż dwa Oscary, za najlepszą muzykę i za najlepszą piosenkę „A Whole New World”. W polskiej wersji bohaterom głosu użyczyli między innymi: Paweł Tucholski, Krzysztof Tyniec, Katarzyna Skrzynecka czy Stanisław Brudny.

Wybierzecie się do kina? 🙂