Kylie Minogue prezentuje klip do "Music's Too Sad Without You" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue prezentuje klip do „Music’s Too Sad Without You”

Kylie Minogue prezentuje klip do „Music’s Too Sad Without You”

Piosenka pochodzi z wydanego w lutym 2018 roku albumu „Golden”.

Piosenka pochodzi z wydanego w lutym 2018 roku albumu „Golden”.

Do sieci trafił teledysk do pięknej ballady „Music's Too Sad Without You”. Artystka nagrała ją z brytyjskim muzykiem Jackiem Savorettim. Jest to już piąty singiel promujący albumGolden”, który okazał się w lutym 2018 roku. Klip został nakręcony w La Fenice we Włoszech. 50-letnia ikona muzyki pop prezentuje się w nim olśniewająco! Sami zobaczcie.

„Golden”to pierwszy studyjny album Kylie od 4 lat i 14. w jej karierze. Tym razem większość materiału została nagrana w studiu w amerykańskim Nashville. Kylie współtworzyła każdą z 12 piosenek. Jej podróż do Nashville zaowocowała pracą z najbardziej znanymi autorami tekstówmuzyki country. Pierwszy to, urodzony w Wielkiej Brytanii,Steve McEwan(który napisał wiele hitów m.in. dlaKeitha Urbana,Kenny ChesneyorazCarrie Underwood). Druga osoba toAmy Wagde- kolejna Brytyjka, znana ze współpracy m.in. zEdem Sheeranem.

urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni „Golden” miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single „Dancing” i „Stop me from Falling”. Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny. Zobaczcie koniecznie

Jak Wam się podoba nowy klip Kylie? 🙂