Strona Główna > Dlaczego „Fall On Me” Andrei i Matteo Bocellich bije rekordy popularności?

Dlaczego „Fall On Me” Andrei i Matteo Bocellich bije rekordy popularności?

Uwielbiany tenor świata i jego syn nagrali utwór, który pojawi się nie tylko w najbardziej kasowej produkcji filmowej Disneya, ale także bije rekordy wyświetleń na platformie YouTube. Skąd takie zainteresowanie – opowiadają reżyser teledysku oraz sam Matteo.

Uwielbiany tenor świata i jego syn nagrali utwór, który pojawi się nie tylko w najbardziej kasowej produkcji filmowej Disneya, ale także bije rekordy wyświetleń na platformie YouTube. Skąd takie zainteresowanie – opowiadają reżyser teledysku oraz sam Matteo.

Duet Andrei i Matteo Boccelich wstrząsnął światem! Ojciec wschodzącej gwiazdy – legendarny, włoski tenor Andrea Bocelli pojawi się w Polsce już 11 maja 2019 roku na koncercie organizowanym z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

W ostatnich tygodniach świat obiegł najnowszy singiel w wykonaniu Andrei Bocellego i jego zaledwie 21-letniego syna Matteo –

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych utworów, jakie pojawiły się od dłuższego czasu. Singiel okazał się tak wielkim sukcesem, że zostanie dołączony do światowej produkcji Disney'a „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” (The Nutcracker And The Four Realms). Nowością podzielił się ze swoimi fanami sam Andrea na swoich kontach społecznościowych. Obaj panowie doskonale wpisują się w magiczny świat najbardziej rozpoznawalnego producenta bajek, baśni i filmów fantastycznych na świecie, a Matteo, za którym podąża opinia, jako właściciela bajkowej, a wręcz „disney'owskiej” barwy głosu, świetnie się tu zaprezentował. Utwór „Fall On Me” również utrzymany jest w niezwykle magicznej konwencji i nagrany w bajecznym miejscu, aby odpowiadał charakterowi kompozycji.

Gaetano Morbioli, reżyser opowiedział o teledysku

Trzeba przyznać, że część wizualna tego utworu jest równie przyjemna, co część muzyczna i ogląda się ją z wielkim zaangażowaniem. Jednak prawdziwa tajemnica piękna i emocjonalności tej kompozycji jest ukryta znacznie głębiej. Mowa tu o dorastaniu, miłości, rodzinie i umiejętności dzielenia się, jak wspólnie zachować najważniejsze wartości w życiu, a jednocześnie pogodzić się z biegiem życia i naturą. Najbardziej poruszająca w tym utworze jest właśnie relacja ojca i syna – czysta, pełna miłości i zaufania.

Matteo Bocelli opowiedział o pracy nad utworem, który Panowie zdążyli już

Trzeba przyznać, że Andrea i Matteo są obecnie najbardziej kochanym duetem świata. Wszyscy, którzy mają chęć posłuchać najbardziej uwielbianego tenora mają na to szansę. 11 maja 2019 roku Andrea Bocelli, który zaprezentuje się także w duetach, wystąpi na stadionie w Poznaniu. Koncert organizowany jest z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego i będzie częścią obchodów tego okrągłego jubileuszu. Projekt dofinansowany jest z budżetu Miasta Poznania.