Strona Główna > Pink zaśpiewała ze swoją córką!

Pink zaśpiewała ze swoją córką!

Piosenka „A Million Dreams” pochodzi z albumu ze ścieżką dźwiekową do filmu „The Greatest Showman: Reimagined”.

Piosenka „A Million Dreams” pochodzi z albumu ze ścieżką dźwiekową do filmu „The Greatest Showman: Reimagined”.

Numer jeden na liście „Billboardu”, triumf w notowaniach iTunes w ponad 60 krajach oraz Złoty Glob dla piosenki „This Is Me” – oto część wspaniałych osiągnięć ścieżki dźwiękowej do znakomitego musicalu „Król rozrywki” z Hugh Jackmanem, Zakiem Efronem i Michelle Williams w rolach głównych. Za kilka tygodni, 16 listopada 2018 roku, przebojowy soundtrack pojawi się ponownie w sprzedaży w specjalnej wersji i pod tytułem „The Greatest Showman –Reimagined”.

W sieci można zobaczyć przeuroczą zapowiedź wydawnictwa, jaką jest klip P!nk nagrywającej piosenkę „A Million Dreams” z córką Sage Hart.

Kompozycje, które na potrzeby filmu napisali laureaci Oscara, Grammy i Tony, Benj Pasek i Justin Paul (m.in. „La La Land”, „Dear Evan Hansen”) zostały zinterpretowane przez największe gwiazdy muzyki. Z kolei utwór „This Is Me” (złoty Globa za najlepszą piosenkę) znajdzie się na płycie w wyjątkowej wersji, którą nagrały oryginalna wykonawczyni Keala Settle wraz z Keshą i Missy Elliott!

Oprócz wymienionych artystek wśród gości na albumie są także: Panic! At The Disco, Kelly Clarkson, Sara Bareilles, Years & Years, Jess Glynne, MAX, Ty Dolla $ign, James Arthur i Anne-Marie, Zac Brown Band. Poza tym album zawierać będzie cztery bonusy, które przegotowali Pentatonix, Craig David, Kesha oraz Zendaya.

FilmKról rozrywki” trafił na ekrany polskich kin 29 grudnia 2017 roku. Jego reżyserem jest Michael Gracey. Musical opowiada o drodze do sławy P.T. Barnuma, wizjonera, twórcy wspaniałego amerykańskiego cyrku i jednego z pionierów show-biznesu.

Przypominamy, żePinkwystąpi ze swoim wielkim show „P!NK’s Beautiful Trauma World Tour” na