Shakira chodzi po wodzie w nowym teledysku "Nada" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shakira chodzi po wodzie w nowym teledysku „Nada”

Shakira chodzi po wodzie w nowym teledysku „Nada”

Singiel promuje wydany w 2017 roku album „El Dorado”.

Singiel promuje wydany w 2017 roku album „El Dorado”.

Jedenasty album Kolumbijki „El Dorado” ukazał się 26 maja 2017 roku. Na płycie znalazły się głównie hiszpańskojęzyczne utwory, oprócz trzech, które artystka zaśpiewała po angielsku. W związku z zakończeniem światowej trasy koncertowej „El Dorado World Tour” gwiazda postanowiła pożegnać się z fanami nowym teledyskiem do ostatniego singla „Nada”. Jeśli myśleliście, że Shakira już Was niczym nie zaskoczy, to zobaczcie koniecznie nowy klip, w którym między innymi unosi się nad wodą.

Mało kto wie, że jedna z największych latynoskich gwiazd w historii muzyki, podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy w wieku 13 lat! Zobaczcie, jak sobie wtedy

Artystka ma na swoim koncie między innymi dwie nagrody Grammy, siedem nagród Latin Grammy Awards i dwanaście nagród Billboard Latin Awards. Sprzedała ponad60 milionów albumówna całym świecie. Swoją przygodę z muzyką zaczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 11 lat, ajako trzynastolatkamiała podpisany kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Colombia. Międzynarodową popularność przyniosły jej przebojeWhenever, Whenever”, „Underneath Your Clothes”, „Waka Waka” czy „Hips Don't Lie”.

Shakira jest najlepiej zarabiającą kolumbijską artystką wszech czasów.