Spice Girls ruszają w trasę koncertową bez Victorii! Znamy szczegóły » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spice Girls ruszają w trasę koncertową bez Victorii! Znamy szczegóły

Spice Girls ruszają w trasę koncertową bez Victorii! Znamy szczegóły

Na tę informację czekały miliony fanów na całym świecie. Poznaliśmy właśnie szczegóły wielkiego powrotu najpopularniejszego girlsbandu lat 90.

Na tę informację czekały miliony fanów na całym świecie. Poznaliśmy właśnie szczegóły wielkiego powrotu najpopularniejszego girlsbandu lat 90.

Spice Girlsbyłybezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołuThe Beatles. Zawdzięczamy im takie hity jak „Spice Your Life Up”, „Say You'll Be There”, „2 Become 1” czy „Wannabe”.

Plotki o powrocie girlsbandu krążyły od dawna. Teraz to już jednak oficjalne. Melanie Brown, Geri Horner, Emma Bunton i Melanie Chishlom ruszają w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Zespół poinformował swoich fanów w specjalnym wideo na Instagramie.

W lutym 2018 roku doszło do sekretnego spotkania w domu Geri Horner, które zaaranżował Simon Fuller, były manager Spice Girls. Panie omawiały wówczas plany ewentualnego powrotu. Najmniej zainteresowana tym pomysłem okazała się Victoria Beckham, która ma ostatnio na głowie dużo obowiązków związanych z własną marką.

Posh Spice napisała na swoim Instagramie.

Tak prezentuje się terminarz trasy „Spice World„:

1 czerwca 2019 roku – Manchester

3 czerwca 2019 roku – Coventry

6 czerwca 2019 roku – Sunderland

8 czerwca 2019 roku – Edynburg

10 czerwca 2019 roku – Bristol

15 czerwca 2019 roku – Londyn

Girlsband po raz ostatni wystąpił w pełnym składzie w 2012 roku na ceremonii zamknięcia olimpiady w Londynie.

Cieszycie się z tej informacji? 🙂