Rick Astley w nowym teledysku do singla "She Makes Me" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rick Astley w nowym teledysku do singla „She Makes Me”

Rick Astley w nowym teledysku do singla „She Makes Me”

Piosenka promuje wydany w lipcu 2018 roku album „Beautiful Life”.

Piosenka promuje wydany w lipcu 2018 roku album „Beautiful Life”.

Głos tego artysty pamiętają doskonale ci fani popu, którzy dorastali w latach 80. Nie tak dawno Rick postanowił o sobie przypomnieć albumem „Beautiful Life”, występując w programie „

W latach 80.Rick Astleyświęcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, udowadniając, że naprawdę posiada wielki talent.

Beautiful Life” to 12 znakomitych popowych utworów Ricka. Album jest następcą „50” z 2016 roku, który zdobył szczyt brytyjskiego notowania.

Richard Paul Astleyurodził się 6 lutego 1966 r. w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek „Whenever You Need Somebody”. Singiel „Never Gonna Give You Up” szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Jak Wam się podoba nowy teledysk? 🙂