Poznaliśmy datę premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poznaliśmy datę premiery filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

Poznaliśmy datę premiery filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”

Padł ostatni klaps na planie filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Kontynuacja przygód bohaterów kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2” pojawi się w kinach już 25 stycznia 2019 roku.

Padł ostatni klaps na planie filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Kontynuacja przygód bohaterów kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2” pojawi się w kinach już 25 stycznia 2019 roku.

Tak powiedziała Ewa Kasprzyk, która ponownie wciela się w postać pani Wolańskiej. W

Filmowe wydarzenie nowego roku to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii Kogel-mogel. Oprócz Ewy Kasprzyk na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.

W „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska celebrytka i słynna sekstrenerka wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy mąż i córka Agnieszka buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Grażyna Błęcka-Kolska po raz pierwszy zagrała Kasię

Kordian Piwowarski, reżyser filmu, wiedział, że mierzy się z legendą:

Wybierzecie się do kina na „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”? 🙂