Ania Rusowicz z zespołem Nixes prezentuje teledysk "Summer Waves" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ania Rusowicz z zespołem Nixes prezentuje teledysk „Summer Waves”

Ania Rusowicz z zespołem Nixes prezentuje teledysk „Summer Waves”

Jest to kolejny singiel z debiutanckiego albumu „Nixes”, który ukazał się w 2017 roku.

Jest to kolejny singiel z debiutanckiego albumu „Nixes”, który ukazał się w 2017 roku.

W rok po premierze debiutanckiego, imiennego albumu projekt niXes przypomina o sobie teledyskiem do utworu „Summer Waves„. Frywolna, marzycielska muzyka idzie w parze z obrazkiem, którym artyści zabierają słuchaczy na beztroskie wakacje. Gorąco polecamy. Szczególnie na taką jesienną aurę.

niXes to nowatorski projekt Ani Rusowicz, nawiązujący stylistyką do klimatów neo-hippie.

Połącznie elektroniki z elementami rocka psychodelicznego powodują unikatowość i oryginalność tej muzyki nie tylko na rodzimym rynku muzycznym. W muzyce słychać inspiracje sceną australijską i takimi zespołami jak Tame Impala czy Pond. Zaskoczeniem jest to, że artystka kojarząca się silnie z bigbitowym brzmieniem, tu sięgnęła po zupełnie odmienne środki artystycznego wyrazu. Nawet dla wprawnego ucha słuchacza lub fana Ani odbiór tej muzyki może być kompletnym zaskoczeniem.

Ania Rusowiczto polska wokalistka, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, laureatka Fryderyka. Na koncie ma dwa albumy „Mój Big-Bit” z 2011 i „Genesis” z 2013 rok oraz okolicznościowy zestaw „RetroNarodzenie” (2016). Z zespołem Mitch & Mitch nagrała też piosenkę „W co mam wierzyć” do filmu „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.