Michał Szpak wybrał nowy singiel "Dreamer (Thanks To You My Friends)" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Szpak wybrał nowy singiel „Dreamer (Thanks To You My Friends)”

Michał Szpak wybrał nowy singiel „Dreamer (Thanks To You My Friends)”

To kolejny singiel z ostatniego albumu „Dreamer”, który ukazał się 7 września 2018 roku.

To kolejny singiel z ostatniego albumu „Dreamer”, który ukazał się 7 września 2018 roku.

Już w sobotę 17 listopada artysta wykona piosenkę na żywo w programie „The Voice Of Poland”! Po rewelacyjnie przyjętych singlach „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season” i „Rainbow” przyszła pora na tytułowy singiel z nowego albumu, który możecie posłuchać poniżej.

Wszystkie utwory pochodzą z wydanego7 września albumu „Dreamer”, który zadebiutował na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Na winylu znajdą się wszystkie utwory, które znalazły się podstawowej edycji album „Dreamer”. Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy sold outy z rzędu – Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!

Jak Wam się podoba nowy singiel? 🙂