Rod Stewart wystąpi w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rod Stewart wystąpi w Polsce!

Rod Stewart wystąpi w Polsce!

Wokalista będzie promować swoją najnowszą płytę „Blood Red Roses”. Sprawdźcie, gdzie usłyszycie Roda Stewarta na żywo!

Wokalista będzie promować swoją najnowszą płytę „Blood Red Roses”. Sprawdźcie, gdzie usłyszycie Roda Stewarta na żywo!

Wokalista wystąpi 21 czerwca 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości wcharakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków z jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Uczestnicy koncertu będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty – „Blood Red Roses”,która jest kolekcją 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a wydana jest blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego.

Poprzednie dwa koncerty Roda Stewarta w Polsce odbyły się 19 lutego 2017 r. w Krakowie (Tauron Arena) i 21 lutego 2017 r. w Gdańsku (Ergo Arena).

Bilety do ogólnej sprzedaży dostępne od piątku 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów City Handlowy wystartuje 21 listopada o10:00 izakończy się 22 listopada o22:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o10:00 ipotrwa 12 godzin.

Wybieracie się na koncert Roda Stewarta?