Phil Collins wystąpi w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Phil Collins wystąpi w Polsce!

Phil Collins wystąpi w Polsce!

Phil Collins powraca na scenę! Artysta zapowiedział na lato 2019 roku europejską trasę koncertową „Not Dead Yet: Live 2019”.

Phil Collins powraca na scenę! Artysta zapowiedział na lato 2019 roku europejską trasę koncertową „Not Dead Yet: Live 2019”.

Muzyk wystąpi już 26 czerwca 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety będą dostępne w sprzedaży już 30 listopada od godz. 10 na stronie LiveNation.pl.

Phil Collins ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie.

Muzyk powrócił na scenę wyprzedając europejskie koncerty, poprzedzające ogromną trasę po Ameryce Południowej i Pólnocnej.

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak “In The Air Tonight”.

Jego solowa kariera przyniosła mu niezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich: “Easy Lover”, “You Can't Hurry Love” i “Against All Odds (Take A Look At Me Now)” – utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. “One More Night”, “Separate Lives”, “Two Hearts”, “Another Day In Paradise”, “I Wish It Would Rain Down”, “Both Sides Of The Story”, “Dance Into The Light” stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

Wybierzecie się na koncert Phila Collinsa?