Robbie Williams prezentuje nowy teledysk "I Just Want People To Like Me" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams prezentuje nowy teledysk „I Just Want People To Like Me”

Robbie Williams prezentuje nowy teledysk „I Just Want People To Like Me”

Singiel promuje trzecią część składanki „Under The Radar”.

Singiel promuje trzecią część składanki „Under The Radar”.

Nowy krążek wokalisty „Under The Radar Volume 3” jest kontynuacją wcześniejszych kompilacji. Znalazły się na nim nowe utwory, demówki oraz niepublikowane wcześniej kawałki, które nie trafiły na studyjne albumy. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest wpadający w ucho utwórI Just Want People To Like Me”. Powstał do niego również teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

Tak prezentuje się tracklista płyty:

1. The Impossible
2. Gold
3. Dirty Rotten
4. Good People
5. Indestructible
6. Indestructible (Project Money Remix)
7. No F**ks
8. Underkill
9. Bye Bye
10. Reality Killed The Video Star
11. I Just Want People To Like Me
12. Hunting For You (Acoustic)
13. Into The Silence (Ambient)
14. The National Anthem Of Robbie

Robbie Williams w 2018 roku dołączył do jury 15. edycji brytyjskiego talent show „X Factor”. Muzyk ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagródBrit Awards- aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrodyIvora Novellodla Najlepszych Autorów Piosenek. W 2003 roku zagrał 3 koncerty wKnebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił doKsięgi rekordów Guinnessa- w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.

Ostatni album