Natalia Kukulska w nowym klipie "Rekonstrukcja" porusza temat operacji plastycznych [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Natalia Kukulska w nowym klipie „Rekonstrukcja” porusza temat operacji plastycznych [WIDEO]

Natalia Kukulska w nowym klipie „Rekonstrukcja” porusza temat operacji plastycznych [WIDEO]

Utwór pochodzi z wydanego we wrześniu 2017 roku albumu artystki „Halo tu Ziemia”.

Utwór pochodzi z wydanego we wrześniu 2017 roku albumu artystki „Halo tu Ziemia”.

Teledysk do piosenki „Rekonstrukcja” porusza dość trudny i dyskusyjny temat, który ubrany w artystyczną formę, staje się mniej dosłowny i pozostawia pole do interpretacji. Opowiada o podejściu do mijającego czasu, o walce za wszelką cenę o młody, idealny wygląd, którego kanony doprowadziły do produkcji klonów. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Halo tu ziemia” to dziewiąty studyjny album Natalii Kukulskiej. Większość kompozycji została stworzona przez Natalię we współpracy z Michałem Dąbrówką, Archie Shevskym i Marcinem Górnym. Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam właśnie powstała większość piosenek.

Tekst utworu „Rekonstrukcja” jest autorstwa Natalii, natomiast muzykę stworzyła wspólnie z mężem, Michałem Dąbrówką. Natalia jest też autorką koncepcji teledysku, a za scenariusz i współreżyserię odpowiada jej wieloletnia przyjaciółka, Patrycja Woy.

Przypominamy, ze w związku z promocją ostatniej płyty Natalia była gościem w programie Marzeny Rogalskiej w

Jak Wam się podoba nowy teledysk Natalii? 🙂