Patryk Vega: Mam tabelki, w których jest rozpisane moje życie na następnych pięć lat! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Patryk Vega: Mam tabelki, w których jest rozpisane moje życie na następnych pięć lat!

Patryk Vega: Mam tabelki, w których jest rozpisane moje życie na następnych pięć lat!

W 2019 roku Patryk Vega ma w planach wypuścić aż 3 filmy i 3 seriale. Jak to robi? Reżyser zdradził, że nie czeka na wenę, tylko zmusza ją żeby się pojawiła.

W 2019 roku Patryk Vega ma w planach wypuścić aż 3 filmy i 3 seriale. Jak to robi? Reżyser zdradził, że nie czeka na wenę, tylko zmusza ją żeby się pojawiła.

W programie „Rogalska od Kuchni” w Radiu Złote Przeboje Patryk Vega zdradził, że jego życiowy plan rozpisany jest w Exelu i skrupulatnie się go trzyma.

Reżyser przyznał, że nie rozumie, jak inni twórcy mogą pozwolić sobie na zastanawianie się nad montażem filmu przez pół roku. Cały proces u Vegi trwa… miesiąc! W jaki sposób udaje mu się osiągnąć takie tempo pracy? Patryk Vega nauczył się tego od pisarzy – wziął sobie do serca radę Marka Krajewskiego – trzeba zmusić się i wyznaczyć sobie limit pisania w postaci na przykład 10 stron.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Patryk Vega postawił sobie kolejny ambitny i trudny do wykonania cel – ograniczenie wagi. Vega wyznał, że po czterdziestce zaczął czuć się więźniem własnego ciała. Był zmęczony i przeszkadzało mu to w pracy.

Gdyby reżyser nie wykazał się siłą woli, praca nad jego najnowszym filmem „Plagi Breslau” mogłaby skończyć się tragicznie…

Patryk Vega podsumował również miniony 2018 rok.

Chcecie wiedzieć więcej? Posłuchajcie podcastu!