Strona Główna > Doda zaśpiewała piosenkę Ewy Bem „Gram o wszystko” [POSŁUCHAJ]

Doda zaśpiewała piosenkę Ewy Bem „Gram o wszystko” [POSŁUCHAJ]

Utwór pochodzi z nowego albumu artystki „Dorota”.

Utwór pochodzi z nowego albumu artystki „Dorota”.

Pierwszym singlem zapowiadającym album Dody „Dorota”, który ukazał się25 stycznia 2019roku, był utwór „Nie wolno płakać”. Jak artystka zdradziła w jednym z wywiadów, jest to zupełnie inna płyta niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ znajdą się na niej piosenki, które kochała babcia Dody. To właśnie jej gwiazda zadedykowało ten album. Znalazły się na nim utwory z repertuaru zespołu Maanam, Maryli Rodowicz, Anny Jurksztowicz czy Ewy Bem. Płyty możecie posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Tak prezentuje się lista utworów, które znajdą się na albumie:

1. Niech żyje bal
2. Nie wolno płakać
3. I’m With You
4. Gdzie to siódme morze
5. Gram o wszystko
6. Krakowski spleen
7. Sign Of The Times
8. Stan pogody
9. Dwie bajki
10. Wrecking Ball
11. Nie mam dokąd wracać
12. Na strunach szyn
13. Ale jestem

W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami artystka za pośrednictwem Instagrama wystosowała apel do gwiazd polskiej sceny muzycznej, aby zorganizować wspólny koncert pod hasłem „

urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat, gdy stwierdzono,iż posiada słuch absolutny. Równolegle z nauką w Społecznej Szkole Podstawowej w Ciechanowie, uczęszczała do szkoły muzycznej. 9 maja 1992 roku odbył się jej pierwszy występ publiczny podczas Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie. W 1997 roku podjęła naukę w Studium WokalnymElżbiety Zapendowskiej, zaś na początku 1998 roku przyjęto ją do teatru Studio Buffo, gdzie występowała w takich przedstawieniach jak „Metro” czy „Przeżyj to sam„. CNN umieściło ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II).

Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim internecie. Doda ma na swoim koncie dwa solowe albumu „Diamond Bitch” oraz „7 pokus głównych”. Z zespołemVirginwydała cztery płyty, w tym ostatnią „Choni” w 2016 roku.

Jak Wam się podoba wykonanie Dody?