Julio Iglesias zagra koncert w Warszawie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Julio Iglesias zagra koncert w Warszawie!

Julio Iglesias zagra koncert w Warszawie!

Sprawdźcie szczegóły.

Sprawdźcie szczegóły.

Największy romantyk wśród wokalistów, wystąpi w Polsce! Koncert Julio Iglesiasa w Polsce odbędzie się z okazji 50. rocznicy działalności scenicznej wokalisty. Artysta wystąpi 18 czerwca 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. 

Julio Iglesias jest prawdziwym fenomenem: ma zagorzałych miłośników dosłownie w każdym zakątku kuli ziemskiej i w każdym wieku. Nic dziwnego – koncertuje już ponad 50 lat, a w tym roku mija właśnie pół wieku od wydania jego pierwszej płyty. To właśnie nieśmiertelne przeboje Julia utulały w tańcu zakochanych i pomagały tym, którzy nieszczęśliwie ulokowali swe uczucia. „Amor… Amor… Amor”, „Bamboleo”, „Hey”, „My Love”, „Baila Morena”, „Natalie”, „When You Tell Me That You Love Me”, „All Of You”, „To All The Girls I've Loved Before” i dziesiątki innych utworów stało się ponadczasowymi hitami.

Koncerty Julia Iglesiasa na żywo cieszą się niesłabnącą popularnością. W Las Vegas, gdzie na występy w zamkniętych salach można kupić wyłącznie wejściówki siedzące, uczyniono wyjątek i w 2009 roku, zaraz po błyskawicznym wyprzedaniu biletów, podjęto decyzję o wprowadzeniu dodatkowej puli dla fanów, którzy oglądali koncerty na stojąco.

Wokalista wydał przez pół wieku swojej scenicznej działalności niemal sto płyt – w tym także takie, które ukazały się specjalnie na rynkach krajów Ameryki Północnej i Południowej. Pozostaje artystą stylu latino, który sprzedał najwięcej krążków w historii – ponad 300 mln sztuk. Jego single i wydawnictwa albumowe niejednokrotnie od razu lądowały na pierwszych miejscach list sprzedażowych. W 2013 roku został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedający się artysta latynoski na świecie.

Poprzednie koncerty Julia Iglesiasa w Polsce były niezwykłymi widowiskami, pełnymi wzruszeń i wspomnień. W naszym kraju Hiszpan również należy do jednego z najbardziej rozpoznawanych artystów starszego pokolenia, a jego przeboje są wciąż niezwykle popularne i śpiewane przy różnych okazjach.

Wybierzecie się na koncert?