Robbie Williams prezentuje nowy singiel "Dirty Rotten" [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams prezentuje nowy singiel „Dirty Rotten” [POSŁUCHAJ]

Robbie Williams prezentuje nowy singiel „Dirty Rotten” [POSŁUCHAJ]

Utwór promuje trzecią część składanki „Under The Radar”.

Utwór promuje trzecią część składanki „Under The Radar”.

Nowy krążek wokalisty „Under The Radar Volume 3” jest kontynuacją wcześniejszych kompilacji. Znalazły się na nim zarówno premierowe utwory, demówki oraz niepublikowane wcześniej kawałki, które nie trafiły na studyjne albumy. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był wpadający w ucho utwór „I Just Want People To Like Me”. Teraz do sieci trafił kolejny przedsmak, tego co usłyszymy na płycie. Jest nim utwór „Dirty Rotten„. 

Premiera „Under The Radar Volume 3” miała miejsce 14 lutego 2019 roku. Co ciekawe, album nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży – nabyć go (w 3 różnych wersjach: zwykłej, Super Deluxe z autografem i cyfrowej) można jedynie za pośrednictwem strony

Tak prezentuje się tracklista płyty:

1. The Impossible
2. Gold
3. Dirty Rotten
4. Good People
5. Indestructible
6. Indestructible (Project Money Remix)
7. No F**ks
8. Underkill
9. Bye Bye
10. Reality Killed The Video Star
11. I Just Want People To Like Me
12. Hunting For You (Acoustic)
13. Into The Silence (Ambient)
14. The National Anthem Of Robbie

urodził się 13 lutego 1974 roku. Muzyk ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards – aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek. W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa – w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.

Co sądzicie o nowym singlu?