Doda wystąpiła w Filharmonii Lubelskiej [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Doda wystąpiła w Filharmonii Lubelskiej [GALERIA]

Doda wystąpiła w Filharmonii Lubelskiej [GALERIA]

W dniu koncertu odbyła się również premiera winylowego wydania albumu „Dorota”. Zobaczcie zdjęcia z koncertu.

W dniu koncertu odbyła się również premiera winylowego wydania albumu „Dorota”. Zobaczcie zdjęcia z koncertu.

W miniony piątek 8 marca 2019 roku Doda odwiedziła Filharmonię Lubelską, gdzie zaprezentowała na żywo materiał ze swojej najnowszej płyty „Dorota„, który został nagrany z orkiestrą. To pierwszy oficjalny koncert z piosenkami w tak wyjątkowej dla Dody kompozycji i interpretacji. Podczas wydarzenia artystka zaprezentowała także swoją płytę winylową, która ukazała 8 marca.

Już 19 maja 2019 roku będzie można podziwiać Dodę z nowym materiałem w scenerii warszawskiego Torwaru. Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne. 

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.

Wybierzecie się na koncert?