Strona Główna > „Rocketman” film o Eltonie Johnie tylko dla dorosłych!

„Rocketman” film o Eltonie Johnie tylko dla dorosłych!

Film wejdzie na ekrany kin 31 maja 2019 roku.

Film wejdzie na ekrany kin 31 maja 2019 roku.

Wszystko za sprawą odważnych scen erotycznych. Początkowo spekulowano, że twórcy będą chcieli je ocenzurować, ale jak sami przyznają już się pogodzili z tym, że produkcja otrzyma kategorię „R„, czyli dla widzów dorosłych. Mało tego, producent Matthew Vaughn zapewnił, że otrzymali pozwolenie od

Głos w tej sprawie zabrał również na Twitterze Dexter Fletcher reżyser, który napisał :

Fletcher nawiązał również do kontrowersyjnych scen:

Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu „

Główną rolę, czyli młodego Eltona Johna zagrał brytyjski aktor Taron Egerton. W jednym z ostatnich wywiadów aktor zdradził, że to nie będzie typowy film biograficzny, a bardziej „musicalowa fantazja”.

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktora Toma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego Eltona Johna.

Tytuł filmu zainspirowany został jednym z największych hitów Eltona Johna. Zobaczymy w nim losy muzyka od czasów jego nauki w Royal Academy, przez problemy z uzależnieniami, aż do momentu, gdy stał się wielką gwiazdą. Dla twórców filmu bardzo ważne było pokazanie współpracy muzyka z autorem tekstów Berniem Taupinem.

pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina?