"Medellin": Madonna prezentuje pierwszy singiel z albumu "Madame X" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Medellin”: Madonna prezentuje pierwszy singiel z albumu „Madame X” [WIDEO]

„Medellin”: Madonna prezentuje pierwszy singiel z albumu „Madame X” [WIDEO]

Posłuchajcie premierowo nowego utworu Madonny.

Posłuchajcie premierowo nowego utworu Madonny.

Kilka dni temu Madonna udostępniła wideo, w którym oficjalnie potwierdziła nowy album zatytułowany „Madame X”. Do sieci trafił właśnie pierwszy singielMedellin„, który zapowiada wydawnictwo. Zaśpiewał na nim gościnnie kolumbijski wokalista Maluma. Możecie go posłuchać poniżej.

Królowa Popu opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku artystka ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

wydała trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like A Virgin”, „Papa Don't Preach”, „Like A Prayer”, „Vogue”, „Take A Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up” czy „4 Minutes”.

Czekacie na nową płytę Madonny?