Varius Manx i Kasia Stankiewicz w teledysku do singla "Śliwkowy deszcz" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Varius Manx i Kasia Stankiewicz w teledysku do singla „Śliwkowy deszcz” [WIDEO]

Varius Manx i Kasia Stankiewicz w teledysku do singla „Śliwkowy deszcz” [WIDEO]

Utwór pochodzi z płyty „Ent”.

Utwór pochodzi z płyty „Ent”.

Powrót Kasi Stankiewicz do zespołu Varius Manx był niewątpliwie zauważalnym momentem na polskim rynku muzycznym. Jednym z efektów tego spektakularnego powrotu jest albumEnt”. Premiera płyty miała miejsce 13 kwietnia 2018 roku. Kolejnym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Śliwkowy deszcz”, do którego powstał teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz.

Zobaczcie klip:

– komentuje przewrotnie Robert Janson.

– dodaje Kasia Stankiewicz.

Płyta „Ent” zawiera kompozycje Roberta Jansona do tekstów autorstwa Kasi Stankiewicz. Singiel „Kot bez ogona” promujący wydawnictwo zdobył w styczniu 2019 roku status platynowej płyty, zaś trasa „Ent Tour” opisana została jako magiczne i baśniowe zjawisko muzyczne, jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenie, które wypełniało sale koncertowe po brzegi. 

Nowy teledysk to jedna z wielu niespodzianek jaką zespół przygotował z okazji tegorocznych obchodów 30 – lecia Varius Manx. Kolejne odsłony już niebawem!

Jak Wam się podoba nowy klip Varius Manx?