Madonna jako instruktorka tańca w nowym teledysku "Medellin" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Madonna jako instruktorka tańca w nowym teledysku „Medellin” [WIDEO]

Madonna jako instruktorka tańca w nowym teledysku „Medellin” [WIDEO]

Utwór zapowiada nowy album artystki „Madame X”.

Utwór zapowiada nowy album artystki „Madame X”.

Niedawno Madonna udostępniła wideo, w którym oficjalnie potwierdziła wydanie nowego albumu zatytułowanego tajemniczo „Madame X”. Płyta ukaże się 14 czerwca 2019 roku. Do sieci trafił właśnie teledysk do pierwszego singielMedellin„. Gwiazda do współpracy przy tym utworze zaprosiła kolumbijskiego wokalistę Malumę. Czy Królowa Popu ma szansę powrócić na szczyt? 

Zobaczcie klip:

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna wydała trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like A Virgin”, „Papa Don't Preach”, „Like A Prayer”, „Vogue”, „Take A Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up” czy „4 Minutes”.

Czekacie na nową płytę Madonny?