"Bond 25": Poznaliśmy obsadę i pierwsze szczegóły produkcji! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Bond 25”: Poznaliśmy obsadę i pierwsze szczegóły produkcji!

„Bond 25”: Poznaliśmy obsadę i pierwsze szczegóły produkcji!

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do kin w 2020 roku. Sprawdźcie, co wiemy o nim do tej pory.

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do kin w 2020 roku. Sprawdźcie, co wiemy o nim do tej pory.

O tym, kto wcieli się w główną rolę, kolejnych przygód Jamesa Bonda spekulowano od dawna. Równie intrygujący dla fanów serii był również wybór czarnego charakteru. Teraz już wszystko jest jasne! W najnowszym „Bondzie 25” ponownie zobaczymy Daniela Craiga. Aktor po raz ostatni wcieli się w Agenta 007. Oprócz niego do produkcji powrócą Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright i Rory Kinnear.

W roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie „Bohemian Rhapsody„. Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu „Mr. Robot”. Twórcom „Bonda 25” bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Reżyserem nowym przygód Bonda będzie Danny Boyle, który jest odpowiedzialny między innymi za takie filmy jak „Trainspotting”, „Slumdog. Milioner z ulicy” czy „127 godzin”. 

Zdjęcia do nowych przygód Agenta 007 mają ruszyć jeszcze w 2019 roku. Produkcja będzie kręcona na Jamajce, w Norwegii, we Włoszech oraz w Londynie.

Cieszycie się z takiej obsady? 🙂