"Men in Black: International" - Faceci w czerni powracają. Zobacz nowy zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Men in Black: International” – Faceci w czerni powracają. Zobacz nowy zwiastun [WIDEO]

„Men in Black: International” – Faceci w czerni powracają. Zobacz nowy zwiastun [WIDEO]

Film trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Film trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Wielkimi krokami zbliża się premiera czwartej części kultowej komedii „Faceci w Czerni„. Do sieci trafiły właśnie aż dwa nowe zwiastuny produkcji. Możemy w nich zobaczyć głównych bohaterów, w których wcielili się Chris Hemsworth i Tessa Thompson.  Jako agenci, będą oni pracować w tajnej organizacji i walczyć z obcymi, którzy przybywają na Ziemię. 

Zobaczcie zwiastuny:

Akcja filmu toczy się głównie w Londynie. Za reżyserię odpowiada F. Gary Gray. Scenariusz przygotowali Matt Holloway i Art Marcum. 

Men in Black: International” trafi do kin 14 czerwca 2019 roku. 

Pierwsza część filmu „Faceci w Czerni” w reżyserii i Barry’ego Sonnenfelda miała premierę w 1997 roku. W głównych rolach wystąpili wówczas Tommy Lee Jones i Will Smith. Fabuła produkcji przedstawiała losy   agentów ściśle tajnej instytucji, której zadaniem jest niedopuszczenie, by ktokolwiek na Ziemi dowiedział się o istnieniu kosmitów, przebranych za ludzi. Druga część filmu trafiła do kin w 2002 roku, a trzecia dziesięć lat później w 2012 roku. 

Wybierzecie się do kina?