Angelina Jolie w mrocznym zwiastunie filmu "Maleficent 2: Mistress of Evil" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Angelina Jolie w mrocznym zwiastunie filmu „Maleficent 2: Mistress of Evil”

Angelina Jolie w mrocznym zwiastunie filmu „Maleficent 2: Mistress of Evil”

Aktorka po pięciu latach powraca, aby ponownie wcielić się w tytułową „Czarownicę”. Zobaczcie pierwszy zwiastun Disneya.

Aktorka po pięciu latach powraca, aby ponownie wcielić się w tytułową „Czarownicę”. Zobaczcie pierwszy zwiastun Disneya.

Studio Disneya opublikowało właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Maleficent 2: Mistress of Evil”, który jest sequelem produkcji z 2014 roku. Tytułowa antybohaterka będzie musiała się zmierzyć z nowymi zagrożeniami, które czyhają na magiczne stworzenia. Druga część produkcji zapowiada się dużo mroczniej. Zresztą sami zobaczcie!

Oprócz Angeliny Jolie na ekranie ponownie zobaczymy Elle Fanning, Sama Riley'ego, Imelda Stauntona, Juno Temple'a i Lesley Manville'a. Do obsady dołączą też nowi bohaterowie, a wcielą się w nich Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Ed Skrein oraz Chiwetel Ejiofor

Za reżyserię produkcji odpowiada Joachim Renning. Scenariusz przygotowali: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster.

Film trafi do kin 18 października 2019 roku.

Angelina Jolie urodziła się 4 czerwca 1975 roku w Los Angeles. Jako aktorka pierwsze kroki na wielkim ekranie stawiała w 1982 roku, grając u boku ojca, Jona Voighta w filmie „Szukając wyjścia”. Od wielu lat jest ambasadorką dobrej woli UNHCR oraz członkinią Rady Stosunków Międzynarodowych. Jolie ma koncie jednego Oscara, trzy  Złote Globy i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych. Od momentu, gdy wystąpiła w serii filmów „Lara Croft: Tomb Raider”, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood.

Wybierzecie się do kina?