Strona Główna > Madonna udostępniła nowy utwór „Future” z płyty „Madame X” [POSŁUCHAJ]

Madonna udostępniła nowy utwór „Future” z płyty „Madame X” [POSŁUCHAJ]

Nowy album Madonny trafi do sprzedaży już 14 czerwca 2019 roku.

Nowy album Madonny trafi do sprzedaży już 14 czerwca 2019 roku.

nie zwalnia tempa! Do sieci trafiła właśnie kolejna zapowiedź albumu „Madame X”. Jest nim utwór pod tytułem „Future„, na którym gościnnie wystąpił amerykański raper Quavo. Pierwszymi piosenkami z nowej płyty, które ujrzały światło dzienne były „

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Przypominamy, że Madonna będzie gwiazdą wieczoru 18 maja 2019 roku podczas wielkiego finału

Madonna wydała trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like A Virgin”, „Papa Don't Preach”, „Like A Prayer”, „Vogue”, „Take A Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up” czy „4 Minutes”.

Czekacie na nową płytę Madonny?