"Batman" - Robert Pattinson wcieli się w Mrocznego Rycerza! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Batman” – Robert Pattinson wcieli się w Mrocznego Rycerza!

„Batman” – Robert Pattinson wcieli się w Mrocznego Rycerza!

Gwiazda sagi „Zmierzch” zagra w nowym filmie Matta Reevesa.

Gwiazda sagi „Zmierzch” zagra w nowym filmie Matta Reevesa.

Od dawna spekulowano, kto wystąpi w nowej odsłonie przygód Batmana. Fani serii spodziewali się, że będzie to Ben Affleck, który od kilku lat wcielał się w Mrocznego Rycerza. Mało tego był również scenarzystą i reżyserem trzech ostatnich  przygód bohatera. W lutym 2017 roku aktor potwierdził w programie Jimmy'ego Kimmela, że nie wystąpi w kolejnych częściach Batmana.

Wszystko wskazuje na to, że studio Warner Bros. podjęło już decyzję. Według prestiżowego portalu Varriety w nadchodzącym filmie Matta Revvesa w głównej roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. Mimo że umowa nie została jeszcze podpisana, branżowe media przewidują, że to jedynie kwestia czasu.

Robert Pattinson znany jest przede wszystkim z głównej roli Edwarda Cullena z filmowej adaptacji powieści „Zmierzch”. Pierwsze kroki w karierze aktorskiej stawiał jako nastolatek na deskach teatru Barnes Theatre Company. Drzwi do wielkiej kariery otworzył mu udział w filmie „Harry Potter i Czara Ognia”, w którym wcielił się w Cedrika Diggory'ego. Trzy lata później moglismy go zobaczyć w „Zmierzchu”. Jeden z jego ostatnich filmów „The Lighthouse” w reżyserii Roberta Eggera będzie miał premierę podczas trwającego obecnie festiwalu w Cannes.

Film „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. Pierwsze prace na planie rozpoczną się latem 2019 roku.

Myślicie, że to dobry wybór?