Strona Główna > Kazimierz Mazur jako Marilyn Monroe wygrał program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

Kazimierz Mazur jako Marilyn Monroe wygrał program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

Za nami ostatni odcinek 10. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Za nami ostatni odcinek 10. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Kasia Dąbrowska, Ela Romanowska, Antek Smykiewicz oraz Kazik Mazur. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 11. edycję show wygrał Kazimierz Mazur, który w finale wystąpił jako Marilyn Monroe z piosenką „Bye Bye Baby”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej. 

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska oraz Katarzyna Skrzynecka jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Kazik Mazur. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przekaże na rzecz Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

Sprawdźcie koniecznie

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku. 

A Wy komu kibicowaliście?