"Pewnego razu... w Hollywood": Polak w nowym zwiastunie filmu Quentina Tarantino! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Pewnego razu… w Hollywood”: Polak w nowym zwiastunie filmu Quentina Tarantino! [WIDEO]

„Pewnego razu… w Hollywood”: Polak w nowym zwiastunie filmu Quentina Tarantino! [WIDEO]

Po premierze na festiwalu w Cannes film zbiera same pozytywne recenzje. W Polsce oficjalna premiera zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Po premierze na festiwalu w Cannes film zbiera same pozytywne recenzje. W Polsce oficjalna premiera zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Na ten moment czekało miliony fanów Quentina Tarantino na całym świecie. Do sieci trafił właśnie pierwszy pełny oficjalny zwiastun filmu „Pewnego razu… w Hollywood„. Hollywoodzka produkcja opowie historię morderstw grupy Charlesa Mansona z 1969 roku, do których doszło w domu Romana Polańskiego. Zobaczcie, przedsmak tego, co czeka nas już niebawem w kinie! Szykuje się wielki hit!

Wielka premiera filmu miała miejsce wczoraj 21 maja 2019 roku podczas festiwalu w Cannes. Podczas pierwszego”Pewnego razu… w Hollywood” trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate. Premiera w Stanach została przesunięta o dwa tygodnie wcześniej i odbędzie 26 lipca 2019 roku.

Przypominamy, że w polskiego reżysera wcieli się Rafał Zawierucha. Aktor zagra u boku największych sław kina takich jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

Reżyser w jednym z wywiadów zdradził, jak wyglądała praca nad taką wielką produkcją:

Rafał Zawierucha jest wszystkim dobrze znany z filmów „Bogowie”, „Obywatel” czy „Bóg w Krakowie”. Od kilku lat związany jest z warszawskim Teatrem Współczesnym.

Czekacie na ten film?