"Artyści Przeciw Nienawiści" - powstanie fundacja i kolejne koncerty! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Artyści Przeciw Nienawiści” – powstanie fundacja i kolejne koncerty!

„Artyści Przeciw Nienawiści” – powstanie fundacja i kolejne koncerty!

Pierwsza edycja koncertu, który odbył się w Atlas Arenie w Łodzi, zgromadziła 10 tysięcy fanów. Teraz organizatorzy zapowiedzieli, że ta inicjatywa będzie kontynuowana z jeszcze większym rozmachem.

Pierwsza edycja koncertu, który odbył się w Atlas Arenie w Łodzi, zgromadziła 10 tysięcy fanów. Teraz organizatorzy zapowiedzieli, że ta inicjatywa będzie kontynuowana z jeszcze większym rozmachem.

Po tragicznych zdarzeniach, jakie miały miejsce na początku 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku,

Podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019 emocji nie brakowało. Nagrody zostały przyznane w sześciu kategoriach. Statuetkę za „Osobowość roku” otrzymała inicjatywa „

– powiedziała w przemówieniu Agnieszka Hyzy.

Doda, podczas swojego przemówienia zdradziła, że powstała również fundacja „Artyści Przeciw Nienawiści”, która będzie walczyć z narastającą falą hejtu poprzez muzykę i wykłady edukacyjne:

Poniżej możecie zobaczyć pełne przemówienie:

Pewne jest jedno, takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nigdy nie było! Ponad 120 artystów w jednym miejscu, na jednej scenie, bez podziałów mówili i śpiewali jednym głosem. 

Podczas koncertu „Artyści Przeciw Nienawiści”, który odbył się 27 lutego 2019 roku w Łodzi, mogliśmy zobaczyć między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, Marylę Rodowicz, Justynę Steczkowską, Grzegorza Hyżego, Dodę, Ewę Farną, Margaret, Sarsę, Dawida Kwiatkowskiego, Enej, Ira, Natalię Niemen, Andrzeja Krzywego i De Mono, Małgorzatę Ostrowską, Kasię Moś, Mateusza Ziółko i wielu, wielu innych wspaniałych wykonawców.

Jeśli nie mieliście okazji być w Łodzi, poniżej możecie zobaczyć zapis całego koncertu:

Warto zaznaczyć, że transmisję z wydarzenia obejrzało już ponad pół miliona internautów!

Czekacie na kolejne koncerty?