"The Rewind Tour": Aqua, Technotronic i Snap! na jedynym koncercie w Warszawie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Rewind Tour”: Aqua, Technotronic i Snap! na jedynym koncercie w Warszawie!

„The Rewind Tour”: Aqua, Technotronic i Snap! na jedynym koncercie w Warszawie!

Agencja Knock Out Productions zaprezentowała pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas wyjątkowej trasy koncertowej w klimacie lat 90.

Agencja Knock Out Productions zaprezentowała pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas wyjątkowej trasy koncertowej w klimacie lat 90.

„The Rewind Tour in Poland” to powrót do lat 90 z największymi gwiazdami tamtych czasów ! Poznaliśmy pierwszych trzech artystów, którzy wystąpią 16 listopada 2019 roku na warszawskim Torwarze. Zagrają Aqua, Snap! i Technotronic. Wyjątkowo mocny skład….. ale to nie koniec niespodzianek. W ciągu kilku tygodni poznamy kolejnych, trzech artystów. Szykuje się prawdziwe święto muzyki pop lat 90 i powrót do nostalgicznych czasów kaset magnetofonowych, VHS i uwielbianego MTV. 

Założony w 1994 roku duński zespół Aqua zyskał międzynarodową rozpoznawalność dzięki przebojowi „Barbie Girl” wydanemu w 1997. Utwór trafił na pierwsze miejsce list przebojów w wielu krajach na świecie, a w samej Wielkiej Brytanii sprzedał się w 1,8 mln egzemplarzy. Singiel promował debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Aquariumz”. W 2000 ukazała się druga płyta grupy zatytułowana „Aquarius”. Rok później muzycy zawiesili działalność, a w 2007 zdecydowali się na reaktywację zespołu. W 2012 premierę miała ich pierwsza po powrocie do wspólnego grania płyta zatytułowana Megalomania. Zespół sukcesywnie koncertuje do dziś, zrzeszając fanów pop kultury lat 90 na całym świecie.

Niemiecki zespół SNAP! To jeden z najbardziej znanych duetów producenckich muzyki eurodance na świecie. Ich singiel „The power” to jeden z najczęściej granych utworów tanecznych w historii muzyki, a album „World Power” który promował, sprzedał się w 7 mln egzemplarzy i wyniósł zespół na szczyty popularności w zaledwie kilka miesięcy. Kolejny album z hitem „Rhythm Is A Dancer” tylko ugruntował ich pozycje.

Technotronic – grupa założona w 1989 roku, która po raz pierwszy dotarła z muzyką house do mainstreamu. Ich przebójPump Up The Jam”, który promował album o tym samym tytule, sprzedał się w 14 mln egzemplarzy i przetarł szlaki elektronicznej scenie house, którą grupa umiejętnie łączyła z innym zdobywającym coraz większa popularność gatunkiem muzycznym, czyli rapem. Dzięki temu Technotronic miało szansę grać przed ówczesną, wielką już gwiazdą – Madonną. Na wydarzeniu pobawimy się również przy innych przebojach grupy, takich jak „Get Up” czy „Move This”.

Cieszycie się?